• Pufy zewnętrzne

 

A gdyby tak móc połączyć wygodne jak chmurka fotele z możliwością relaksu na świeżym powietrzu? Do tego bez obawiania się o zniszczenie delikatnej powierzchni tak skonstruowanych mebli? Wybierając nasze pufy zewnętrzne możesz mieć to wszystko! Proponowane pufy do siedzenia są nie tylko designerskie, awangardowe i szalenie modne w ostatnich sezonach, to również najlepsza opcja na odpoczynek pośród zieleni, gdziekolwiek masz na niego ochotę. Proste, a jednocześnie interesujące formy są idealnie dopasowane do ciała, a ich wysokość jest optymalna, niezależnie od wieku użytkownika. Sprawdź, jak wygodnie możesz spędzić czas w swoim ogrodzie czy na tarasie!

Brak produktów do wyświetlenia

Jakie są nasze pufy na zewnątrz?

Oferowane przez nas pufy na zewnątrz cechuje ogromna wytrzymałość materiałowa. Ich wierzchnia warstwa została przygotowana ze specjalnie opracowanego poliestru typu outdoor. Taki skład zapewnia wieloletnie użytkowanie i dużą łatwość w utrzymaniu czystości tego tekstylnego mebla. Mimo miękkiego wkładu pufa zewnętrzna zapewnia doskonałe podparcie dla nóg i pleców oraz bezpieczną pozycję ciała. Z tego powodu relaks na naszych meblach jest dla każdego: dorosłego, dziecka oraz seniora. Wśród proponowanych modeli można znaleźć klasyki w kształcie koła, wersje w stylu „lazy bag” oraz specjalnie wyprofilowane na wzór letnich foteli i ulubionych puf z oparciem.

Pufy na zewnątrz to nie tylko rewelacyjna kolekcja nowoczesnych i komfortowych mebli zewnętrznych o szerokim zastosowaniu, ale i uniwersalna dekoracja tarasu, balkonu i ogrodu. Aby z nich korzystać, nie musisz przygotowywać utwardzonego podłoża ani martwić się o odpowiednią oprawę – będą tak samo dobrze wyglądać i pełnić swoje funkcje zarówno na zabudowanym i wyłożonym panelami tarasie, jak i bezpośrednio na trawie. Ilość dostępnych kolorów jest wręcz oszałamiająca, dzięki czemu idealnie dopasujesz ulubione barwy do swoich wizji zaaranżujesz wymarzony kącik wypoczynkowy. Posiadamy również pufy piłki we wzorachpiłki nożnej, siatkówki czy też koszykówki.

Zapewniamy, że nasze pufy zewnętrzne przetrwają okresy niepogody – mocne słońce, wiatr czy deszcz nie będą w stanie zniszczyć ich solidnej, zewnętrznej warstwy, a czyszczenie ich ograniczy się jedynie do delikatnego usunięcia wierzchnich zabrudzeń, kurzu czy gromadzących się w porze letniej pyłków.

Dlaczego warto kupić właśnie pufy zewnętrzne?

Od lat dokładamy starań, aby każdy sprzedany przez nasz sklep puf zewnętrzny spełniał wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dlatego wybieramy jedynie najlepsze i najtrwalsze materiały, a także łączymy pasję do tworzenia rzeczy estetycznych i funkcjonalnych z najlepszymi technologami produkcji. Właśnie w ten sposób powstają nasze zewnętrzne meble wypoczynkowe, dopasowane do sylwetki człowieka i pozwalające zrelaksować się na świeżym powietrzu na milion sposobów. Czy to z filiżanką kawy i dobrą książką, laptopem i zaległościami w pracy czy z zadaniami z matematyki do odrobienia na jutro – wszystko to

Pufy zewnętrzne- elegancki design 

Pufy zewnętrzne to nie tylko wygoda, ale także elegancki i atrakcyjny wygląd. W naszej ofercie znajdują się pufy na zewnątrz w wyrazistych, wiosenno-letnich kolorach. Wprowadzą one pozytywną energię do otoczenia. Możesz wybrać model, który doskonale dopasuje się do stylu i charakteru przestrzeni, w której się znajdzie. Warto też wiedzieć, że również rozmiar mebla powinien być dopasowany do otoczenia. Pufy zewnętrzne powinny być wystarczająco duże, aby zapewnić wygodne miejsce do siedzenia, ale nie tak duże, aby zdominować przestrzeń ogrodu. Przeanalizuj więc dokładnie wymiary innych elementów ogrodu, takich jak np. meble ogrodowe, aby dopasować rozmiar pufy zewnętrznej. Warto też dodać, że pufy są uniwersalnym rozwiązaniem, które można wykorzystać na tarasie, balkonie, w ogrodzie, przy basenie czy na plaży. Są one łatwe w przenoszeniu i zajmują niewiele miejsca, co pozwala na ich swobodne przemieszczanie w zależności od potrzeb.

W jaki sposób dopasować inne elementy ogrodu do pufy zewnętrznej

 

Wszystkie elementy ogrodu czy też tarasu zwłaszcza latem powinny tworzyć ze sobą spójną całość. Dlatego też decydując się na konkretny model pufy zewnętrznej z naszej oferty, warto dobrać do niej pozostałe dodatki. Elementy takie jak poduszki, pledy, czy meble ogrodowe powinny idealnie komponować się wraz z pufami zewnętrznymi. Co więcej, wszystkie elementy znajdujące się w ogrodzie powinny tworzyć spójną całość wraz z odcieniem roślin i całym krajobrazem. Jeśli chcesz wyróżnić pufy zewnętrzne w ogrodzie, czy też na tarasie, możesz wybrać kolor, który kontrastuje z ogólnym stylem ogrodu. Korzystając z naszej oferty to proste - niezależnie od tego, czy wybierzesz czerwień, czy energetyczny kolor żółty. Wybierz jeden z modeli puf zewnętrznych z naszej oferty, by już niedługo móc relaksować się korzystając z wygodnego zestawu wypoczynkowego. Zdecyduj się na designerskie, ale i trwałe pufy zewnętrzne, które zapewnią Ci maksimum komfortu i pozwolą na efektywny relaks w otoczeniu natury. Zapraszamy na zakupy!

  • Sklep zamknięty